Premierë: Del "M’ke mungu" nga Nora Istrefi dhe Skerdi


13/12/2018

Pas shumë paralajmërimeve dhe pritjeve nga fansat, është publikuar më në fund kënga nga Nora Istrefi dhe Skerdi.

Kënga me titullin “M’ke mungu” është një këngë ritmike dhe Skerdi e Nora vijnë në stilet e tyre të këndimit, shkruan Gazeta Express. Skerdi ft. Nora Istrefi – M’ke mungu 

Kënga është produksion i BigBang ndërsa videoja është realizuar nga mAX Production./Gazeta Express/ 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart