Performanca fantastike e Duas në ceremoninë ‘Grammy’


11/02/2019

Ajo është artistja e re më e mirë e momentit, ndërsa edhe kënga e saj me Mark Ronson dhe Diplo, ‘Electricity’ është zgjedhur si kënga më e mirë ‘Dance’.

Megjithatë, në natën më të rëndësishme të muzikës, Dua Lipa është ngjitur në skenë për të treguar pse ajo e meriton suksesin e madh që po përjeton.

Dua ka performuar këngën e saj ‘One kiss’, ndërsa në skenë është shoqëruar nga artistja St. Vincent./Gazeta Express/ 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart