Për Inisin koha ka ndalur në vend


11/01/2019

Bëhet fjalë për bukuroshen Inis Gjoni, për të cilën vitet duket se kanë ndalur në vend. Mëngjesin e sotëm ajo ka përshëndetur ndjekësit e saj në rrjete sociale, përmes një foto ku e shohim më në formë se kurrë. 

Gjithnjë me flokët e saj të gjatë kaçurrela dhe me një make-up të thjeshtë, duket se vitet për Inisin kanë ndaluar. Ajo ka dhe një vajzë, Coco Antonel, e cila është një kopje e saj në miniaturë./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart