Pamje ekskluzive nga videoklipi më i ri nga MC Kresha dhe Rino


16/11/2018

Emisioni SevenBizz në T7 ka sjellë pamje ekskluzive nga xhirimet e videoklipit më të ri të këngës ‘Habibi’.

Kjo këngë ka bërë bashkë këngëtarin Rino me reperin shumë të dashur McKresha, këngë kjo e cila do të publikohet javën e ardhshme.

Shikoni pamje ekskluzive nga xhirimet e videoklipit në videon më poshtë: YouTube

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart