Pa reçipeta dhe pabikini, ndez rrjetin modelja shqiptare Tika Camaj


11/01/2019

Shqiptarja e famshme Tika Camaj ka provokuar krejtësisht lakuriq dhe teksa mban përsipër një tip pelerine transparente.

Modelja e Victoria’s Secrets ka treguar se nuk është një vajzë mëngjesi. Krejtësisht e pa trukuar ajo ka zgjuar sërish vëmendje dhe duket në super formë. 

/Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart