Olta Boka zgjedh destinacionin e vecantë për ditëlindje


13/09/2018

Ajo ka zgjedhur Balinë si lokacion për të kaluar disa ditë relaksi si dhe për të festuar ditën e saj të lindjes.

Mjaft në formë dhe të qeshur këngëtarja ka publikuar këtë foto për ndjekësit e saj në rrjete sociale. 

“Sot festoj ditelindjen!  Fale Zotit mundem te shijoj cdo dite si te tille!,”-ka shkruar këngëtarja krahas fotove të publikuara në rrjete sociale./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart