Në këngën më të re, Shaolinët i këndojnë ‘Kësulëkuqes’


12/01/2019

Ata nuk po i ndalin prurjet muzikore.

Këtë herë dyshja Blunt dhe Real 1, të njohur tashmë me emrin ‘Shaolin Gang’, vijnë sërish të veçantë, shkruan Gazeta Express.

Shaolinët në këtë këngë të realizuar me videoklip, i këndojnë ‘Kësulëkuqes’,  ndërsa janë përkujdesur që edhe videoja të jetë përshtatur për mrekulli me këngën./Gazeta Express/ Shaolin Gang – Kesulkuqja (Official Video)

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart