Mimoza Shkodra reagon pas ‘dasmës’, ja deklarata e saj


13/12/2018

Këngëtarja duket se është ndjerë e detyruar të shpjegohet për lojën që kanë bërë mbrëmë gjatë xhirimeve të një emisioni të fundvitit.

Sot me mëngjes jemi zgjuar me pamje nga ‘dasma’ e këgëtares me artistin Adrian Gaxha, por gjithçka është marrë vesh shpejt, shkruan Gazeta Express.

Megjithatë, kjo ‘ceremoni e dasmës’ është komentuar shumë gjatë gjithë ditës, për të cilën Mimoza është detyruar që vetë ajo të bëjë një sqarim.

View this post on Instagram

Kjo vlen vetem për ata qe akoma nuk e kuptuan qe ka qen vetem nji Show”Lojë” ne OpopLabiParty e bukur dhe shum qesharake qe ka mu transmetu ne KTV “edhe pse si çift boll mire kishim shku☺️” thjesht na ka ra shorti edhe esht për te ju argetu juve për te ju knaq juve naten e vitit e ri . ???? Edhe sikur te ndodhte diqka e tillë ne te vertet , jam Beqare dhe mund martohem kur te dua un dhe nuk me intereson fare për mendimet e atyre qe nuk kan me çka mu mar tjeter pos me punet e huaja .???? Kurse nji falenderim i madh nga zemra❤️shkon për ata fansa qe me përkrahin gjithmon . Ju përqafoj , faleminderit për komplimentet .????????????????????????????????????????????❤️faleminderit qe mboni mu ni mire. Ju dua???????????????? Faleminderit edhe prej atyne qe po komentojn palidhje pom inspironi qe tpunoj akoma ma shum ????
A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Me anë të këtij postimi, Mimoza ka lënë të kuptohet se ajo do të martohet kurdo që të dojë ajo vetë dhe se po e shijon jetën si beqare./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart