Met Elshani reagon ndaj Burim Ademit, tmerrohet kur e kupton se një vajzë ka tentuar vetvrasjen pas postimit të tij


12/02/2019

Para pak kohësh, Burim Ademi përmes një videoje të postuar në rrjetet sociale ka ndikuar që një vajzë 15-vjeçare të tentojë të bëjë vetëvrasje.

Kjo pasi që në video protagoniste ishte vajza, ndërsa Ademi ka publikuar videon pa autorizimin e saj.

Ademi është akuzuar dhe gjobitur për një shumë të caktuar parash, por Met Elshani nga OnRecords ka reaguar për këtë lajm, duke u shprehur i tmerruar.

Elshani ka thënë se ndaj këtyre personave që për famë bëjnë gjithçka, duhet marr masa shumë më të rënda./Gazeta Express/  

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart