Kur ende nuk ishte e famshme, shikoni si dukej Eva Murati dikur


12/02/2019

Eva Murati shpesh është përfolur në media dhe për projektet e saj lidhur me aktrimin dhe foto sensuale që ndan në rrjetet sociale. 

Nuk mbetet jashtë përfoljeve mediatike dhe lishja disa vjeçare me djalin e ish Kryetares së Kuvendit, Jozefina Topallit.

Ndërkohë ajo ka ndarë një foto knga koha kur ende nuk ishte bërë e famshme. E dalloni dot cila është mes mikeshave të saj. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart