Konfirmohet gjinia e fëmijës së Loredanës dhe Mozzikut


13/12/2018

Sipas postimeve që bënte Loredana, foshnja e cila edhe pak vjen në jetë është vajzë.

Kjo gjë është konfirmuar edhe njëherë sot me anë të një postimi që artistja ka bërë në Instagram.

Ajo sërish ka publikuar një foto ku shihet një nënë me vajzën e saj.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart