Klaudia Pepa vijon me dedikimet e ngrohta: Dashuria ime!


13/12/2018

Por vetëm pak ditë më parë balerina Klaudia Pepa ka qenë gjithashtu moderatore e edicionit të 20-të të festivalit “Kënga Magjike”. 

Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar një foto duke kujtuar kohët e kaluara në këtë festival. 

Në këtë foto ajo ka pozuar me motrën e saj Pamela Pepa duke u dukur të dyja tejet elegante dhe në formë. “Dashuria ime”,-shkruan Klaudia në rrjete sociale./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart