Kjo është kënga më e re e Robert Berishës në bashkëpunim me Elin


12/02/2019

Këngëtarja nga Shqipëria, Eli Malaj dhe Robert Berisha kanë sjell këngën e re të titulluar “Vetëm një mesazh”.

Ky projekt i dyshes është realizuar në mënyrë të veçantë me tekst të Avni Qahilit, muzikë dhe orkestrim të Kristi Pashës e me violinë të Mentor Sylejmanit.

Këngën tashmë mund ta gjeni në kanalin, YouTube ku besohet se do të mirëpritet nga publiku. Eli Malaj – Vetem Nje Mesazh ft. Robert Berisha (Official Video)

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart