Kim tregon prapaskena nga xhirimi i show-ut të saj


12/02/2019

Sezona 16 e “Keeping Up With The Kardashians” është gati.

Kiur të martën Kim Kardashian ka treguar disa nga prapaskenat e emisionit të parë para 127 milionë përcjellësve në Instagram.

Emisioni pritet që të transmetohet më 31 mars, derisa bukuroshja në këto foto shihet bashkë me nënën e saj Kris Jenner dhe gjysmë motrën e saj Kylie Jenner derisa poshtë fotografisë ka shkruar “Sezoni 16 pritet të vije në marsin e 2019”. /GazetaExpress/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart