Kaq seksi dhe joshëse nuk e kemi parë Alesia Bamin


20/09/2018

Këtë herë e shohim më seksi dhe në formë se kurrë ku shfaqet me një make-up që i nxjerr në pah tiparet. Përvec pjesëmarrjes së saj në emisionin “Stop”, Alesian e kemi parë shpesh pjesë të pasarelave apo me sete të ndryshme fotografike në rolin e modeles./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart