Damiano i BB "nis" Luftën e Tretë Botërore, super-armatime me 5 vajza topless në dhomë


21/09/2018

Këtë herë ai ka publikuarne rrjetin social Instagram foto ku shfaqet në një dhomë me 5 vajza topless dhe me armë në dorë. 

“Lufta e 3 botëtore sapo nisi”, – shkruan ai krahas fotos. 

Nuk dihet nëse ai ka nisur xhirimet për klipin e tij të radhës pasi ka realizuar disa të tillë. 

/Gazeta Express

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart