Elgiti dhe Klea po përgatisin diçka speciale, publikohet video


13/12/2018

Në këtë video çifti shfaqet në poza sensuale dhe romantike me njëri-tjetrin, ndërkohë që Klea ka shkruar: “A jeni gati ?? aaaa I’m so excited… Mezi presss”,-përfundon Klea. Nuk dihet ende se çfarë po përgatisin dy artistët e njohur të cilët janë edhe një çift mjaft i dashur i showbizit shqiptar./Gazeta Express/

Credit: @Klea Huta • Aмlα •

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart