Diellza Kolgeci flet për fëmijë, tregon se e çfarë gjinie dëshiron të jetë


13/12/2018

Miss Kosova, bukuroshja Diellza Kolgeci po pret fëmijën e saj të parë me basketbollistin Fisnik Rugova.

Lajmi për lidhjen e tyre dhe për shtatzëninë është marrë vesh mbrëmë, ndërsa edhe vet Diellza e ka pranuar këtë, shkruan Gazeta Express.

Megjithatë, ajo ka treguar se është në muajin e pestë të shtazënisë por ende nuk e di gjininnë e bebes.

Ndërsa në një koment në postimin e shoqes së saj më të mir, Diellza është shprehur se ka dëshirë që fëmija të jetë një vajzë./Gazeta Express/ 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart