Demi Rose nuk di të vishet, merr gjithë vëmendjen edhe në Meksikë


11/01/2019

Demi Rose është sërish në qendër të vëmendjes. Bukuroshja 23-vjeçarja tregoi format e saj dje në Meksikë.

Ylli ishte veshur me bikini të zeza dhe dukej e mrekullueshme. Dhe sigurisht të gjithë sytë ishte të Demi. 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart