Brenda shtëpisë luksoze të Keisit, gjithçka duket një mrekulli


06/12/2018

Ajo shpesh ndan foto dhe dedikime për bashkëshortin e saj që gjendet në burg.

Keisi gjatë gjithë kësaj periudhe distance mes tyre ka treguar mbështetje maksimale për reperin.

Ndërkohë ajo ka postuar një foto nga brenda shtëpisë ku jeton në Kanada.

Gjtihçka duket e areduar me mjaft shije dhe shumë luksoze.

‘Ka ditë që të nevoitet kafja më shumë se asnjëherë’ shkruan Keisi. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart