Kthehu lart

Aktivitet i çuditshëm filmohet në një tunel në Kolumbi

Aktivitet i çuditshëm filmohet në një tunel në Kolumbi GazetaExpress

Përderisa një nga tunelet po ndërtohej në lumin Cauca, ky fenomen i çuditshëm u pa dhe u filmua brenda tunelit.

Kjo u kap në një nga tunelet transit që po ndërtoheshin atje, gjatë ditëve kur u përjetua një situatë kritike për shkak të rrjedhjes aksidentale të lumit, duke bërë që tunelet të shemben.

Videoja e publikuar në YouTube tregon momentin e aktivitetit të çuditshëm në tunel, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni: 

    Data: 19 Shtator 2018 16:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera