Kthehu lart

Zahaq: Këmbësori në gjendje të rëndë pasi u godit nga vetura

Zahaq: Këmbësori në gjendje të rëndë pasi u godit nga vetura GazetaExpress

Të mërkurën në fshatin Zahaq të Pejës është arrestuar një i dyshuar, i cili derisa kishte qenë duke e drejtuar veturën e ka goditur një këmbësor.

Viktima si pasojë e aksidentit ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

I dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosovës.

    Data: 11 Tetor 2018 15:44
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera