Kthehu lart

Vetëplagoset një person në Pestovë

Vetëplagoset një person në Pestovë Foto: Ilustrim GazetaExpress

Policia njofton se një person në fshatin Pestovë të Vushtrrisë duke manipuluar me armë zjarri është vetëplagosur në këmbë.

Policia e Kosovës bën të ditur se viktima është dërguar për trajtimin mjekësor në QKUK. 

Në vend të ngjarjes është gjetur dhe është konfiskuar një pistoletë me tre fishekë dhe një gëzhojë. /GazetaExpress

    Data: 11 Tetor 2018 15:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera