Kthehu lart

Thaçi ngushëllon familjen e Xhafer Ahmetit

Thaçi ngushëllon familjen e Xhafer Ahmetit GazetaExpress

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka ngushëlluar familjen Ahmeti, pas vdekjes së Xhafer Ahmtit, konsullit të Kosovës ne Mal të Zi,“Më pikëlloi shumë lajmi për vdekjen e parakohshme të Xhafer Ahmetit”, ka shkruar presidenti në Facebook.

“Ka qenë gjithmonë një bashkëpunëtor i mirë dhe i çmuar. Ishte një prej diplomatëve më të dalluar të Kosovës, me përplot energji për të punuar”.

“Ngushëllime familjes Ahmeti, miqve dhe kolegëve të tij”.

    Data: 21 Qershor 2018 23:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera