Kthehu lart

Sonte në "DPT Te Fidani": Flet Liburn Aliu

Sonte në "DPT Te Fidani": Flet Liburn Aliu GazetaExpress

Sonte, në emisionin "DPT Te Fidani", në televizionin T7, është i ftuar Liburn Aliu, deputet i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje.

Aliu flet për zhvillimet e fundit në partinë e tij dhe në përgjithësi në politikën e vendit, por edhe për çështje të tjera.

Ndiqeni emisionin e Fidan Jupollit në T7 - sonte nga ora 22:30.

"DPT Te Fidani" transmetohet edhe në faqen e televizionit në Facebook.

    Data: 23 Maj 2018 21:30
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera