Kthehu lart

Moti i vranët, mos dilni pa çadër sot

Moti i vranët, mos dilni pa çadër sot GazetaExpress

Sipas parashikimeve, në Kosovë sot do të jetë mot me shi e me erë të përcjellë me breshër.

Është paralajmëruar se sot do të mbajë mot jostabil me reshje të shiut dhe bubullimë.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga 13 deri në 18 gradë, kurse ajo më e larta e ditës nga 22 deri në 27.

    Data: 14 Qershor 2018 07:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera