Kthehu lart

Melania për pak sa nuk rrëzohet, Trump i del në ndihmë

Melania për pak sa nuk rrëzohet, Trump i del në ndihmë GazetaExpress

Zonja e parë amerikane është gjetur në qendër të vëmendjes sot, derisa ishte nisur së bashku me bashkëshortin drejt New Hampshire.

Ajo për një moment ishte gati duke u rrëzuar, por ishte Donald Trump ai që i doli në ndihmë.

Trump vendosi dorën e tij në shpinën e Melania dhe nuk e lejoi që të rrëzohej derisa po ecin drejt helikopterit.

Melania Trump dukej se kishte probleme me take të larta.

    Data: 20 Mars 2018 08:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera