Kthehu lart

Masakër në Teksas, burri vret gruan dhe 3 fëmijë

Masakër në Teksas, burri vret gruan dhe 3 fëmijë GazetaExpress

Pesë persona janë gjetur të pajetë në një shtëpi në qytetin rural në veri të Fort Worth, në Teksas, tre prej të cilëve fëmijë.

Hetimet rreth ngjarjes vijojnë, por e mbijetuara e vetme e kësaj tragjedie Amanda Lee Simpson ka treguar nga spitali gjithçka.

Nga hetimet e para rezulton se ish-bashkëshorti i saj, i cili është mes viktimave, dyshohet se ka vrarë të dashurin e ri të saj si dhe 3 fëmijët. E si ka qëlluar edhe Amandën, i ka dhënë fund jetës së tij.

    Data: 17 Maj 2018 09:26
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera