Kthehu lart

Lipjan, djali kanos nënën

Lipjan, djali kanos nënën GazetaExpress

Një rast i dhunës në familje është raportuar dje në rajonin e Lipjanit.

Policia ka njoftuar se ka arrestuar një person të dyshuar, i cili ka kanosur nënën e tij.

Tutje, Policia ka njoftuar se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

    Data: 07 Nentor 2018 10:23
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera