Kthehu lart

Kryeministri Haradinaj pjesë e aksionit të pastrimit te “Fadil Vokrri”

Kryeministri Haradinaj pjesë e aksionit të pastrimit te “Fadil Vokrri” GazetaExpress

“Let’s Do It Kosova” organizon aksion pastrimi afër stadiumit “Fadil Vokrri” në kuadër të fushatës “Ta Pastrojmë Kosovën”.

Në aksion do të marrë pjesë kryeministri Ramush Haradinaj dhe rreth 200 tifozë të klubit të Prishtinës, “Plisat”.

Aksionit do t’i bashkohet edhe ndërmarrja “Pastrimi” që do ta shfrytëzojë edhe makinerinë e saj.

    Data: 21 Shtator 2018 09:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera