Kthehu lart

Gjendet e vdekur një femër në Komoran

Gjendet e vdekur një femër në Komoran GazetaExpress

Një vdekje e dyshimtë është regjistruar dje në Komoran.

Një femër në Komoran të Drenasit, është gjetur pa shenja jete gjatë ditës së djeshme. 

Policia njofton se një mashkull ka raportuar se është gjetur pa shenja jete viktima femër. Njësitet përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion.

"Komoran, Gllogoc, më 13.02.2018 – 12:43. Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se është gjetur pa shenja jete viktima femër K/Shqiptar. Njësitet përkatëse kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion", thuhet në raportin e policisë.

    Data: 14 Shkurt 2018 09:32
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera