Kthehu lart

Degradon hoxha: Mos i lini me shku në deti gratë dhe vajzat tuaja, nëse është nevoja rrihni edhe me bisht të sakicës

Degradon hoxha: Mos i lini me shku në deti gratë dhe vajzat tuaja, nëse është nevoja rrihni edhe me bisht të sakicës GazetaExpress

Një i ashtuquajtur imam ka dhënë një deklaratë shumë skandaloze.

Ai u ka bërë thirrje burrave që t'i ndalin gratë dhe vajzat e tyre që të mos shkojnë në det.

Kjo deklaratë e tij ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale.


    Data: 14 Qershor 2018 07:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera