Kthehu lart

Brenda kuzhinës së dasmës mbretërore, çfarë po gatuhet për drekën e madhe në Kështjellë?

Brenda kuzhinës së dasmës mbretërore, çfarë po gatuhet për drekën e madhe në Kështjellë? GazetaExpress

Janë zbuluar detaje të tjera nga dasma e Princ Harryt dhe të fejuarës së tij, Megan Markle. Pallati Kensington ka postuar sot foto brenda kuzhinës ku do të gatuhet dreka e dasmës së vitit në Kështjellën Windsor.

Më 19 maj, stafi i kuzhinës me në krye shefin Mark Flanagan do të gatuajnë ushqimin e dasmës së shumëpritur mbretërore e cila do të mbahet në këtë kështjellë.

Ende nuk bëhet e ditur menyja, por Pallati Kensington thotë se po priten të gjitha furnizimet dhe kontrollet në mënyrë të përpiktë.

    Data: 14 Maj 2018 20:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera