Kthehu lart

Aksident i rëndë në qendër të Prishtinës, rrezikohet jeta e dhjetëra kalimtarëve

Aksident i rëndë në qendër të Prishtinës, rrezikohet jeta e dhjetëra kalimtarëve GazetaExpress

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 09:30 minuta në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë

Dy vetura me targa lokale janë ndeshur mes vete duke lënë persona të lënduar përbrenda veturave.

Rreziku për kalimtarët ishte i madh pasi siç shihet në fotot e siguruara nga Indeksonline, dëmet materiale ishin të konsiderueshme.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me shikimin e aksidentit.


    Data: 17 Maj 2018 09:53
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera