Kthehu lart

6 punëtorë të një kompanie ajrore kapen duke bërë orgji

6 punëtorë të një kompanie ajrore kapen duke bërë orgji GazetaExpress

Në rrjetin social kinez “Weibo”, është shfaqur një video në të cilën shfaqen 6 persona të zhveshur duke bërë orgji në Madrid.

Video bëri shumë bujë pasi filluan thashethemet se katër gra dhe dy burra ishin në fakt anëtarë të ekuipazhit të linjës ajrore kineze “China Eastern Airlines”. Linja ajrore shpejt mohoi këto thashetheme, duke deklaruar se në këtë video nuk ishin punonjësit e tyre. Ata gjithashtu deklarojnë se ky xhirim ka origjinën diku në Afrikë.

“China Eastern Airlines” tha se ai që ka postuar videon dëshiron të dëmtojë reputacionin e kësaj kompanie. Pamjet e diskutueshme u censuruan shpejt dhe u hoqën nga rrjeti social kinez, por u shfaqën në Twitter. Video tregon se një burrë dhe një grua kanë marrëdhënie seksuale, ndërsa TV është në sfond. Gjashtë njerëz lakuriq luajnë dhe argëtojnë veten, shkruan “Daily Mail”.

Ndër komente mund të lexohet se videoja është regjistruar paraprakisht në një banjë në Thailand, në Madrid ose Afrikë, ndërsa disa besojnë se femrat aty janë prostituta, por jo punëtoret në linjën ajrore.
Ende nuk është thënë zyrtarisht se kush janë personat në këtë video.

    Data: 20 Mars 2018 09:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera