Kthehu lart

11 foto dhe puthje të presidentes kroate nga finalja e Botërorit që do të mbahen mend gjatë

11 foto dhe puthje të presidentes kroate nga finalja e Botërorit që do të mbahen mend gjatë GazetaExpress

E veshur me fanellën e ekipit kombëtar ajo shikoi nga afër ndeshjen në mes të Kroacisë dhe Francës.

Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarović, me gjithë humbjen u pa e buzëqeshur.

Shiu nuk e ndali atë që të përqafonte secilin lojtar nga të dyja ekipet para se ata të merrnin medaljet përkatëse.

Gjithë kjo bëri që ajo të mbahet gjatë në mendjet e tifozëve të futbollit.

Franca mposhti Kroacinë 4:2 për të fituar për herë të dytë në histori Botërorin.

    Data: 17 Korrik 2018 07:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera