Zjarr në një shtëpi në Dragodan


06/12/2018

Ngjarja ka ndodhur pak orë më parë dhe bëhet fjalë për një shtëpi që gjendet përballë Ambasadës së Maqedonisë.

Për këtë zjarrfikësit kanë dalë menjëherë në vend të ngjarjes. 

Ata i kanë thënë televizionit se është djegur vetëm tavani i shtëpisë dhe se kanë arritur të shpëtojnë në kohë pronarin.

Momentalisht në vend të ngjarjes ka dalë edhe ekipi i forenzikës./Express

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart