Zahaq: Këmbësori në gjendje të rëndë pasi u godit nga vetura


11/10/2018

Viktima si pasojë e aksidentit ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

I dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosovës.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart