Vetëplagoset një person në Pestovë


11/10/2018

Policia e Kosovës bën të ditur se viktima është dërguar për trajtimin mjekësor në QKUK. 

Në vend të ngjarjes është gjetur dhe është konfiskuar një pistoletë me tre fishekë dhe një gëzhojë. /GazetaExpress

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart