Vajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në Rugovë


12/02/2019

Kanë kaluar mbi 24 orë që prej momentit kur 16-vjeçarja Viola Guri, nga Kaçaniku, është zhdukur.

Përderisa Policia e Kosovës është duke e trajtuar rastin për lokalizimin dhe gjetjen e saj, e njëjta nuk ka kontaktuar me familjarët.

Por, sipas disa fotove që janë siguruar sot nga familja e vajzës nga rrjeti social Snapchat, ajo shihet se ka qëndruar në Rugovë të Pejës.

Express do të ju sjell rrëfimin e plotë të familjes.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart