Shikoni se si këshilltari i Presidentit u jepte urdhra gazetarëve të RTK’së për t’i bërë pyetje Thaçit


11/01/2019

Gazetari Nebih Maxhuni, që deri para disa ditë ka punuar në RTK ka vendosur që t’i bëj publike disa komunikime që ka pasur ai me kryeredaktorin e mediumit publik, Ridvan Berishën.

Maxhuni në një postim në Facebook ka bërë publike mesazhe që janë shkëmbyer mes këshilltarit të Presidentit, Adil Behramaj dhe kryeteradtorit të RTK’së.

Përmes këtyre postimeve Maxhuni ka zbuluar se si këshilltari i Presidentit i jepte urdhra gazetarëve të RTK’së për t’i bëre pyetje Thaçit.

Më poshtë mund t’i shihni të gjithë këto mesazhe:

 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart