Sekuestrohet një pushkë gjuetie në Zubin Potok


11/02/2019

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt.

Këto të dhëna u treguan në raportin 24-orësh i Policisë së Kosovës.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart