Një për ty, një për mua. Dhuro ndryshe përmes javës së dashurisë…


11/02/2019

Klikoni KËTU ose thirr TANI në numrin pa pagesë 0800 100 44

Përmes kampanjës “Një për ty, një për mua” ju do të keni mundësinë të përzgjedhni nga laramania e produkteve dhe përveq dhuratës që mund t’i bëni partnerit tuaj ju keni mundësinë t’i bëni edhe vetes të njejtën, madje duke e fituar FALAS.
 
Mjaftë më me dhurata cliche si lulet, çokollatat dhe aksesorët e zakonshëm. Ka ardhur koha të dhuroni më të mirën dhe më të veqantën përmes produkteve që kemi përzgjedhur për ju. 

Përfito nga ofertat ekskluzive të javës së dashurisë me ofertën 1+1 Gratis. Ofertë e limituar në brendet Dormeo, Delimano dhe Walkmaxx! 

Kjo është vetëm java e II-të e muajit Shkurt plot oferta. Juve ju presin dy javë të tjera: ajo e shtëpisë dhe bukurisë ..Na ndiçni!

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart