NimiTV tani vetëm 8.99€ në muaj


07/12/2018

Të gjithë bashkë atdhetarëve NimiTV ju uron përzemërsisht festat e fundvitit dhe me këtë rast ju prezentojmë ofertën më të re. Tani ju keni mundësi që për vetëm 8.99€ në muaj të abonoheni në Pakon Baze, gjithashtu me këtë çmim ju mund ti shikoni në 3 paisje të ndryshme në të njejtën kohe.

Tani nuk keni nevojë për resiver apo satelit për të parë kanalet Shqip, vetëm shkarkoni aplikacionin e  NimiTV dhe ju do të keni qasje në platformën më të madhe televizive Shqipëtare.

Platfomën NimiTV mund ta shikoni në çdo paisje.

Instaloni aplikacionin falas për Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, Apple TV etj.

Plot 2000 kanale nga e gjithë bota, kanale lokale shqip, kombëtare si dhe mbi 10000 filma në Video on Demand

Gjitashtu në Video on Demand ju mund të shikoni humoret dhe programet më të reja të Vitit të Ri, serialet tuaja të preferuara nga Kosova dhe Shqipërija, emisione televizive, programe muzikore, dhe filmat e fundit shqiptarë, në dispozicionin tuaj në çdo kohë.

Opsioni Catch Up ju mundëson të ktheheni 7 ditë mbrapa në kohë.

Me këtë opsion ju mund të shikoni përmbajtjen e kanaleve kryesore për 7 ditët e kaluara. Është mjaft e thjeshtë, vetëm zgjedhni kanalin, datën e preferuar pastaj orën.

NimiTV është e vetmja platformë televizive e licensuar për transmetimin e  kanaleve të Tring dhe Digitalb.

Gjithashtu NimiTV ju ofron klientëve të saj teknologjinë e fundit dhe kualitetin më të lartë, sinjal pa ndërprerje, si dhe e vetmja kompani që ofron shërbim 24/7 për konsumatorë.

Së bashku me familjën tuaj dhe shoqërinë, shijoni përvojën dhe kënaqësinë që ju ofron NimiTV prandaj vizitoni ueb faqen www.NimiTV.com apo thërisni në numrat tonë të telefonit,

Austri +43 125 302 2270

Norvegji +47 219 54906

Zvicër +41 44 578 88 99

Gjermani +49-69 25 73 67 158

Angli +02 03 139 9024

Suedi +46 85 352 7812

Australi +61 261 884 899

Franca +08 00 90 95 87

Finlandë +35 892 317 0541

Luksemburg +35-227-861-384

Belgjik +32 2 893 70 98

Itali +39-068-336-4687

Greqi +30-211-198-3848

Holanda +080-0023-2267

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart