Kthehu lart

Vrasje në zonën e ish- bllokut në Tiranë

Vrasje në zonën e ish- bllokut në Tiranë GazetaExpress

Një vrasje dyshohet të ketë ndodhur në Tiranë në zonën e ish-bllokut.

Nëj person, i seksit mashkull është gjetur i pajetë në trotuar, dhe dyshimet e para të uniformave blu ajën që ai të jetë vrarë. 

Trupi i pajetë u gjet tek parkingu i një pallati në hyrje të rrugës "Nikolla Tup" në zonën e ish- bllokut në kryeqytet.

Gazeta Express mëson se vrasja ka ndodhur me armë me silenciator, tek shesh pushimi i pallatit.

Viktima është rreth të moshës 50 vjeçare.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjatje.

/Gazeta Express

    Data: 14 Shkurt 2018 21:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera