Kthehu lart

"Uo Pasha, ç'u bë me atë mallin tim?!"

"Uo Pasha, ç'u bë me atë mallin tim?!" GazetaExpress

Teksa në Kuvend ende nuk kishin nisur debatet për “temën e ditës”, atë të përgjiimit audio të vëllait të Ministrit të Brendshëm, disa studentë kanë protestuar në ambientet jashtë parlamentit.

Banderola e tyre ka rënë në sy të medias dhe ishte një mesazh drejtuar maxhorancës. Duke iu referuar pikërisht fjalëve të përgjimit të publikuar nga opozita, studentët kishin krijuar një banderolë me mesazh kritik mbi Ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj.

    Data: 17 Maj 2018 10:57
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera