Kthehu lart

Tre makina bëjnë “xing” tek “Pallati me Shigjeta”

Tre makina bëjnë “xing” tek “Pallati me Shigjeta” GazetaExpress

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në Tiranë, ku tre makinë janë përplasur me njëra-tjetrën.

Siç raportohet, aksidenti ka ndodhur pranë Pallatit me Shigjeta, ndërsa fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit, ndërsa aksidenti ka shkaktuar shumë trafik. 

/GazetaExpress/ 

    Data: 17 Prill 2018 09:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera