Kthehu lart

Se kishim parë kurrë kështu Presidentin! Ilir Meta në versionin “hard rock”

Se kishim parë kurrë kështu Presidentin! Ilir Meta në versionin “hard rock” GazetaExpress

Presidenti i Republikës Ilir Meta është shfaqur këtë të enjte të tensionuar në parlament, me një tjetër variant nga ç’jemi mësuar ta shohim.

Meta ka takuar këngëtarin Eugent Bushpepa në ambientet e Presidencës dhe ka postuar në rrjetin social një foto mjaft të veçantë. 

Meta ka pozuar me të dyja duart duke bërë shenjën familjare të atyre që këndojnë dhe dëgjojnë muzikë të zhanrit hard rock ose metal./Gazeta Express

    Data: 17 Maj 2018 11:58
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera