Kthehu lart

Rama ka një mesazh për studentët: Nuk më zhbëni dot me protesta

Rama ka një mesazh për studentët: Nuk më zhbëni dot me protesta GazetaExpress

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar këtë pasdite se këtë të enjte në mbrëmje do të jetë përballë gazetarit Blendi Fevziu.

Rama e lajmëron intervistën në rrjetin social, ku dhe shkruan ndër të tjera se është i gatshëm të plotësojë të gjitha kërkesat e studentëve vetëm nëse ata dialogojnë me të. Madje Rama shkruan se studentët nuk e kuptojnë “abc”-në e demokracisë dhe se protesta nuk e zhbën dot atë.

Ja çfarë shkruan Rama:


    Data: 13 Dhjetor 2018 16:04
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera