Kthehu lart

Erion Veliaj qëllohet me vezë

Erion Veliaj qëllohet me vezë GazetaExpress

Teksa po futej në ambientet e një hoteli të njohur në Tiranë ku do të mbante një dëgjesë me artistë për çështjen e prishjes së godinës së Teatrit Kombëtar, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj është qëlluar me vezë.

Kanë qenë të rinjtë e FRPD-së ata që goditën me vezë Veliajn, sipas tyre në shenje proteste kundër prishjes së Teatrit Kombëtar në favor të ngritjes së kullave të klientëve të Ramës dhe Veliajt.

Pak kohë më parë edhe në parlamenti u hodhën vezë dhe miell, ndërsa disa herë është qëlluar edhe ndaj kryeministrit Edi Rama./Gazeta Express

    Data: 14 Qershor 2018 11:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera